Partner Opony Polska to sieć serwisów szczycących się wieloletnimi tradycjami na polskim rynku motoryzacyjnym. Świadczymy usługi w zakresie ogumienia, napraw mechanicznych i wymiany części eksploatacyjnych. Naszą misją jest zapewnienie Klientom bezpieczeństwa i zadowolenia z użytkowania samochodu. Profesjonalizm, rzetelność oraz ciągłe doskonalenie to środki dzięki którym zdobywamy zaufanie kierowców. Powierzając auto serwisowi Partner Opony Polska możecie być Państwo pewni, że jest ono w dobrych rękach. Doświadczenie połączone z aktualną wiedzą branżową, wsparte nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, pozwalają nam zaoferować usługi na bardzo wysokim poziomie. Naszym Klientom zapewniamy doradztwo w zakresie doboru opon, ich użytkowania, przechowywania, jak również w licznych kwestiach związanych z automechaniką. W ofercie posiadamy szeroki asortyment opon wszystkich wiodących producentów takich jak: Michelin, Continental, Bridgestone, Goodyear, Pirelli, Yokohama i inni.

Potwierdzeniem naszych kompetencji są liczne kontrakty na obsługę dużych flot samochodowych. Profesjonaliści wybierają Partner Opony Polska wiedząc, że ich zaufanie nie zostanie zawiedzione. Tam gdzie liczy się sprawna obsługa i niezawodność, tam Partner Opony Polska staje się naturalnym sprzymierzeńcem. Obecni jesteśmy także w sportach motorowych – nasz zespół rajdowy Partner Rally Team z powodzeniem startuje w licznych imprezach, zdobywając czołowe miejsca, w tym tytuł Mistrza Polski w 2003 r.

Sieć Partner Opony Polska tworzy niemal 100 serwisów w całej Polsce, dzięki czemu do nas jest zawsze blisko. Nasze hasło „Twój przyjaciel w drodze” doskonale oddaje filozofię firmy: zaufanie, miła atmosfera, wysoka jakość i profesjonalizm to elementy, które oferujemy wszystkim naszym Klientom.

partner

www.partneropony.pl